نظر سنجی طراحی قالب!

نظر سنجی

با توجه به این که برای طراحی و تولید یک قالب حرفه ای نیاز به صرف زمان و هزینه زیادی هست و همچنین با توجه مشکلاتی که قبلا در اینجا مطرح کردم، علیرغم علاقه ای که به طراحی و خلق یک قالب جدید بعد از انتشار قالب فیروزه داشتم، طراحی یک قاب جدید ممکن نشد. اما بعداز انتشار فیروزه، مجددا روی این قالب کار کردم و سعی داشتم یک تم مذهبی ساده به استایل های این قالب اضافه کنم که تا حدودی هم روی این موضوع کار کردم اما به دلیل مشکلات شخصی امکان ادامه روند طراحی میسر نبود.

کادوس ۱.۵.۵ منتشر شد + توقف فروش پس از ۴ سال

کادوس 1.5.5

پس از گذشت نزدیک به ۴ سال از انتشار قالب کادوس، نسخه ۱.۵.۵ برای این قالب منتشر شد. از مهمترین تغییرات ایجاد شده در این نسخه میشه به اضافه شدن منوی اکاردئونی لایه سوم به منوی اصلی (بالای قالب) به جای نمایش لایه سوم به صورت لیست اشاره کرد. تغییرات و بروز رسانی های دیگه اکثرا مربوط به اپدیت افزونه ها در بسته نصب اسان هست و همچنین افزایش نسخه جوملای بسته نصب اسان به جوملا ۳.۸.۱

پیش فروش قالب فیروزه!

پیش فروش فیروزه

قالب جدید جومپلیت با نام "فیروزه" به زودی منتشر خواهد شد.  قالب واکنشگرای فیروزه ، طراحی شده با فریمورک قدرتمند Warp و ارائه شده در رنگهای متنوع و زیبا ، مناسب برای انواع سایت های دولتی، شخصی، هنری، مذهبی و … می باشد.

چگونه یک فوتر مخفی بسازی؟ (Hidden Footer)

فوتر مخفی

همونطور که در پست قبلی (Element + Element در CSS) وعده داده بودم، در این پست هم یک نکته و ترفند جدید برای استفاده از CSS به شما معرفی می کنم. شاید شما هم از فوتر های ساده و تکراری خسته شده باشید و قصد داشته باشید یک دستی به سر و روی سایت خودتون بکشید و یا شاید هم در پروژه بعدی از یک ساختار جدید استفاده کنید. امروز یک روش جدید برای طراحی فوتر هایی با استایل جذاب و خلاقانه به شما معرفی می کنم.

Element + Element در CSS

element-element

بسیاری از نکات و ترفندهای CSS یا همون Cascade Style Sheets در بسته ها یا دوره های آموزشی مطرح نشده و نمی شوند. هرچند خیلی کاربردی و در بسیاری مواقع راهگشا هستند. شاید بیشتر مدرس ها فکر می کنند این چیز ها بدیهی هست و باید همه به صورت پیشفرض با این موارد باشند! به هر حال من که خیلی اتفاقی با اهمیت علامت "+" در CSS آشنا شدم. چیزی که در سایت w3schools به اون CSS element+element Selector گفته میشه.

قالب جوملا | جومپلیت | دانلود قالب رایگان جوملا و فروشگاه قالب جوملا

جومپلیت ، مرکز دانلود قالب جوملا و ارائه دهنده قالب رایگان جوملا ، قالب جوملا 2.5 و قالب فارسی جوملا است.

joomplate [@] gmail.com

ورود کاربران

بازيابي رمز عبور!