پیش فروش قالب فیروزه!

پیش فروش فیروزه

قالب جدید جومپلیت با نام "فیروزه" به زودی منتشر خواهد شد.  قالب واکنشگرای فیروزه ، طراحی شده با فریمورک قدرتمند Warp و ارائه شده در رنگهای متنوع و زیبا ، مناسب برای انواع سایت های دولتی، شخصی، هنری، مذهبی و … می باشد.

چگونه یک فوتر مخفی بسازی؟ (Hidden Footer)

فوتر مخفی

همونطور که در پست قبلی (Element + Element در CSS) وعده داده بودم، در این پست هم یک نکته و ترفند جدید برای استفاده از CSS به شما معرفی می کنم. شاید شما هم از فوتر های ساده و تکراری خسته شده باشید و قصد داشته باشید یک دستی به سر و روی سایت خودتون بکشید و یا شاید هم در پروژه بعدی از یک ساختار جدید استفاده کنید. امروز یک روش جدید برای طراحی فوتر هایی با استایل جذاب و خلاقانه به شما معرفی می کنم.

Element + Element در CSS

element-element

بسیاری از نکات و ترفندهای CSS یا همون Cascade Style Sheets در بسته ها یا دوره های آموزشی مطرح نشده و نمی شوند. هرچند خیلی کاربردی و در بسیاری مواقع راهگشا هستند. شاید بیشتر مدرس ها فکر می کنند این چیز ها بدیهی هست و باید همه به صورت پیشفرض با این موارد باشند! به هر حال من که خیلی اتفاقی با اهمیت علامت "+" در CSS آشنا شدم. چیزی که در سایت w3schools به اون CSS element+element Selector گفته میشه.

بروزرسانی – ریواس ۱.۱.۰ منتشر شد

rivas-1.1.0

اپدیت جدید قالب ریواس منتشر شد. قابلیت های جدیدی به ریواس ۱.۱.۰ اضافه شده، جوملای نسخه نصب آسان به جوملا ۳.۶ بروز رسانی شد و افزونه های استفاده شده در قالب نیز بروز شدند. چند مشکل جزئی در طراحی قالب برطرف شد و چند موقعیت ماژول جدید به ریواس افزوده شده است. همچنین فریمورک وارپ به اخرین نسخه ارتقا یافت.

جومپلیت در اینستاگرام و نسخه جدید ریواس

اینستاگرام

بلاخره جومپلیت هم فعالیتش رو در اینستاگرام شروع کرد. قصد ما از راه اندازی این صفحه ایجاد ارتباط نزدیکتر و مستقیم با مخاطبین و کاربر هاست، در این صفحه سعی میکنیم شما رو از روند انجام پروژه ها، بروزرسانی ها و تغیرات مطلع کنیم و همینطور موارد اموزشی کوتاه و نکات جذاب در مباحث مرتبط با طراحی قالب و طراحی وب که امکان انتشار به صورت یک پست در بلاگ سایت رو ندارند، منتشر کنیم.

در اولین پست اینستاگرامی هم، به نسخه جدید قالب ریواس و امکانات اضافه شده به قالب اشاره کردیم و همینطور یک نکته مهم در مورد ریواس…

امیدوارم با فعالیت این صفحه بتونیم ارتباط نزدیک تری با شما عزیزان برقرار کنیم و از نظرات و پیشنهادات شما استفاده کنیم.

https://www.instagram.com/joomplate/

 

قالب جوملا | جومپلیت | دانلود قالب رایگان جوملا و فروشگاه قالب جوملا

جومپلیت ، مرکز دانلود قالب جوملا و ارائه دهنده قالب رایگان جوملا ، قالب جوملا 2.5 و قالب فارسی جوملا است.

joomplate [@] gmail.com

ورود کاربران

بازيابي رمز عبور!